Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

кожен день

10:00 - 20:00

 

0
Мій кошик

Колонізатори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Настольная игра КолонизаторыНастільна гра “Колонізатори” вийшла у 1995 році та одразу завоювала серця і досвідчених гравців (що до того мали задовільнятися різноманітними варіаціями “Монополії”, класичними абстрактними іграми чи варгеймами), ф тих, хто лише знайомиться зі світом настільних ігор. Що ж підштовхнуло усіх цих людей до придбання “Колонізаторів”?

“Колонізатори” - це сімейна гра, що буде рівною мірою цікава математикам, стратегам та школярам. Її оформлення та ідея прості, зрозумілі та близькі кожному: хоробрі першопрохідці-колонізатори прибувають на незвіданий острів Катан, на якому починають розвідку територій та розміщення власних поселень. Миролюбний настрій гри, де переможцем стає не найсильніший, а найрозвинутіший економічно гравець (для чого, знову ж, необхідно докладати зусиль до розвитку власних колоній, а не заподіювати шкоду суперникам) припав до смаку  тогочасним гравцям — гра одразу ж стала бестселером.

Колонізатори — правила гри

Правила гри “Колонізатори” прості та зрозумілі кожному. Для перемоги необхідно набрати десять переможних балів (їх можна отримати за побудовані міста, поселення, найдовшу дорогу, найбільшу кількість лицарів та ті карти розвитку, що самі по собі приносять переможні бали).

На початку гри необхідно із картонних гексів місцевості скласти поле — карту острова, що оточено морем. У деяких берегів є гавані, а самі гекси із різноманітними територіями (ліс, пагорби, пасовища, поля, гори та пустеля) дають різноманітні ресурси: дерево, глину, вовну, зерно та руду. Лише путеля не приносить ресурсів: на початку гри вона є місцем, я якому живуть розбійники. Після створення карти, всі гравці по черзі розташовують по два поселення і дві дороги та отримують по одному ресурсу кожного типу з місцевостей, коло яких розташовані їхні поселення. Далі ходи здійснюються по черзі.

У свій хід гравець кидає кубики. Число, яке на них випаде, вкаже на номер територій, які цього разу принесуть дохід у вигляді ресурсів всі гравцям, що мають сусідні із ними поселення. Поселення принесе один ресурс відповідного типу, а місто — два. БУдівництво доріг та поселень, покращення поселення до міста чи придбання картки розвитку здійснюється за певну кількість карток ресурсів. Саме після їхнього отримання гравець у свій хід може будувати або зайнятися торгівлею — з іншими гравцями за домовленістю або із торгівцями “за морем”, із банком гри за відповідним курсом та із можливою знижкою гавані, якщо в ній у гравця є місто. У грі також є фігурка розбійників, що на початку перебуває у пустелі. Якщо на кубиках випаде число сім, усі гравці мають втратити половину від своїх карток ресурсів у випадку, якщо їхні запаси на руці перевищують сім карток. Крім того, активний гравець зобов'язаний перемістити фігурку розбійників на іншу територію: з неї жоден із гравців не зможе отримувати ресурси, поки звідти не підуть розбійники.

З використанням у свій хід карток “лицар” також можна перемістити розбійників та “пограбувати” таким чином тих гравців, що мають поселення на зайнятих фігуркою розбійників територіях. Якщо хтось із гравців набирає сумарно десять переможних балів, гра одразу ж закінчується його перемогою.

Ці прості правила ховають за собою безліч переможних стратегій, складних розрахунків та дипломатичної торгівлі. Кидання кубиків, що визначає обсяг прибутку гравців, привносить елемент везіння, що надає грі своєрідної гостроти та робить її більш живою та жвавою.

Колонізатори — класична настільна гра

“Колонізатори” на сьогодні — класика настільних ігор, що виборола безліч відзнак та любов гравців будь-якого віку. Це одна із тих самих гарних сімейних ігор, що єднає за одним столом дітей і дорослих, академіків та домогосподарок, мандрівників та хатніх сиднів. Тож якщо ви замислилися над тим, щоб придбати перевірену часом настільну гру — почніть з “Колонізаторів”.

Вгору
,