Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

кожен день

10:00 - 20:00

 

0
Мій кошик

Діксіт (Dixit)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

настольная игра дикситНастільна гра Dixit була вперше видана у 2008 році компанією Libellud. З того моменту Діксіт став однією із найпопульрніших ігор для компаній, що не дивно, враховуючи, що гра отримала понад 15 різних нагород світового ріня - зокрема, була оголошена грою року в Німеччині 2010 року за версією Spiel des Jahres.

Що ж визначає Діксіт як гру, яку прагне придбати до своєї колекції ледве не кожен поціновувач настолок? Навіть більше: Діксіт - це саме та гра, що моментально захоплює серця людей, що до першої партії в неї не грали ні у що, окрім хіба шахів або шашок.

У чому таємниця настільної гри Діксіт?

Основу успіху Діксіту складають три прості складові: зрозумілі правила, щира взаємодія між гравцями та незвичайне оформлення карток, що гарно запам'ятовується та вирізняється серед решти ігор. Нехай і здається, що приннаймні одна зі згаданих рис притаманна для кожної настільної гри, та лише Діксіт (і її послідовники) гармонійно поєднали у собі їх усі:

  • Правила гри. Протягом партії гравці по-черзі стають ведучим, що обирає одну із шести карток у себе на руці та вигадує до неї асоціацію. Завдання решти гравців - спочатку і самим обрати карти, що пасували б під задану асоціацію, а потім відгадати, яку із карт обрав до асоціації з самого початку ведучий. У залежності від того, скільки гравців вірно вказали на карту першого гравця, нараховуються переможні бали. Гра завершується, коли у колоді та на руках у гравців не залишиться карт, а переможцем стане гравець із найбільшою кількістю переможних балів;
  • Взаємодія між гравцями. Діксіт — настільна гра зі змаганням ваших фантазій, гра, що тренує та дає розвиток вашій уяві, допомагає навчитися вибудовувати неординарні асоціації та краще розуміти людей, що зібралися разом за партією у гру. Коли гравці намагаються відгадати асоціації одне одного, вони починають краще одне одного розуміти, усвідомлювати природу мислення інших людей та зближуються  — зокрема і завдяки обговоренню того, чому певне зображення викликало саме таку, а не інакшу асоціацію. Коротко кажучи, Діксіт вкрай необхідно мати у колекції, якщо вам не вистачає близькості із друзями;
  • Оформлення карток. Картки з Діксіту можна навіть не під час партії роздивлятися годинами. Крім того, що вони простот гарно проілюстровані, карти пов'язані спільною тематкою та стилем. Одна і та само картка може асоціюватися в різних людей десятками різних способів та викликати абсолютно різні почуття. Ця особливість Dixit заохочує до гри людей різного віку та найрізноманітніших захоплень — бо для більшості гравців понад усе важливі краса та атмосферність, а у Діксіт і те, і інше присутнє на найвищому рівні.

Чому варто купити гру Dixit (Діксіт)?

настольная игра DixitУсе вищезгадане дозволяє визнати Діксіт ідеальною грою для будь-якої компанії, де за столом збираються друзі віком від восьми років. У залежності від вашого настрою, ця гра може бути веселою, і динамічною, і медитативною, але в будь-якому разі залишиться цікавою та дозволить дізнатися під час партії щось нове. А велика кількість доповнень до гри Діксіт робить її ще й одним із найреіграбельніших паті-геймів.

Вгору
,