Кількість
|
Вартість
|
||
|
Настільна гра Манчкін (українське видання)
Час для справжніх манчкінів! Все, що потрібно - це дістатися до десятого рівня, по дорозі нахапавши побільше скарбів, наробивши якомога більше підстав друзям і перебивши безліч чудовиськ. Чи готові? Ні? Тоді беріть шмот – і вперед, з правилами можна розібратись і потім!
Огляд гри
У настільній грі Манчкін (Munchkin) гравці приміряють на себе ролі безпринципних пригодників, які обшукують кімнати в підземеллях у пошуках скарбів, борються із чудовиськами та підступно обманюють конкурентів.
Підготовка до гри
Перемішайте окремо колоду дверей та колоду скарбів та роздайте гравцям по чотири карти з кожної.
Як грати
На початку гри гравці викладають перед собою карти шмоту (ці карти приносять бонуси у боротьбі з монстром), карти класу та раси (якщо є).
Клас. У грі є чотири класи: злодій, клірик, воїн та чарівник. У кожного класу є свої плюси та мінуси.
Раса. У грі чотири раси: ельфи, дварфи, хафлінги та люди. Якщо у вас немає карти раси – ви людина. Шмотки. На картах шмоту вказано, кому їх можна носити і які переваги вони дають (як правило – скільки бойової сили додають манчкіну).
У свій хід гравець може розіграти будь-яку кількість карток: продати за рівень (для цього потрібно скинути карти шмота на 1000 монет або більше), обмінятися з іншими гравцями, поміняти клас чи расу тощо. Після цього гравець відкриває верхню карту з колоди дверей.
- якщо за дверима монстр – гравець зобов'язаний з ним битися;
- якщо там прокляття - воно спрацьовує на гравця та гравець виконує вказані на карті дії;
- якщо за дверима будь-яка інша карта, гравець забирає її собі;
- якщо за дверима не було монстра, гравець може почистити нички (взяти одну карту з колоди скарбів) або воювати з монстром з руки.
Бій з монстром
Щоб поборотися з монстром, гравець порівнює силу монстра і свою суму значення рівня і всіх бонусів. Гравець може грати разові карти з руки, щоб збільшити свою силу або послабити монстра. Інші гравці можуть втручатися у бій, щоб допомогти гравцеві (як правило, за домовленістю та за щось) або перешкодити.
Якщо монстр перемагає, гравець може спробувати змитися – для цього він кидає ігровий кубик. Якщо змивка вдалася (випало 5 або 6) – гравець залишає поле бою, не отримавши нічого, але й не втративши. Монстр вирушає на скидання. Якщо втекти не вдалося, спрацьовує непотреб і гравець виконує умови, описані на карті монстра.
Перемігши монстра, гравець отримує скарби та рівні (стільки, скільки вказано на карті).
Хто переміг
Перемагає гравець, який першим досяг десятого рівня.
Плюси гри
- весела
Навіть самих описів карт та зображень вистачить на те, щоб сміятися до упаду. А сам процес гри не залишить байдужим найстриманіших гравців.
- реіграбельна
Важко перерахувати, скільки варіантів розвитку подій може бути при грі тільки в базовий Манчкін (Munchkin). А якщо взяти доповнення або змішати кілька коробок продовжень.
- азартная
Манчкін українською (Munchkin) - це та гра, після першої партії в яку гравці відразу починають наступну. І таку. І ще одну! Тому що немає нічого веселішого, ніж хватати скарби, підставляти друзів та мочити монстрів.
Манчкін українською (Munchkin) – весела гра для невеликої компанії. Нестандартне оформлення, правила для справжніх шкідників і легка атмосфера пригодницького божевілля перетворили звичайну карткову гру на справжній хіт.
Комплектація:
- 168 карт,
- Кубик для змивки,
- правила.