Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

кожен день

10:00 - 20:00

 

0
Мій кошик

Настільні ігри для компанії

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ігри для компанії

Настольная игра для компании

   На вечірці, дні народженні або виїзді на природу не завжди легко знайти спільне заняття для всіх, та ще таке, щоб було і весело, і цікаво. Відмінне рішення - настільні ігри для компанії, в які можуть грати від трьох до восьми (десяти, дванадцяти) учасників. Переважно це карткові ігри з веселими завданнями, ігри на вигадування слів, на асоціації або ж ігри на пояснення слів, понять та навіть цілих виразів. У такі ігри можна грати і вдома, і на природі.

Об'єднує різні настільні ігри для великої компанії, по-перше, те, що вони граються у досить швидкому темпі. Партія у гру з цієї категорії займає в середньому 15-30 хвилин. По-друге, ці ігри мають доволі прості правила. Та, у довершення, чим більше гравців приймають участь у партіцї, тим веселішою та цікавішою стає гра.

Настільні ігри для компанії чудово підходять малознайомим людям, які зібралися разом вперше, бо допомагають краще пізнати один одного. Але і давнім друзям, що рощзуміють одне одного з напівслова, вони доставлять чимале задоволення. Пожвавити нудний сімейний вечір, додати веселощів на вечірці, "розім'яти мізки" великої компанії друзів - настільні ігри для компанії можуть все це і навіть більше!

Вгору
,