Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

кожен день

10:00 - 20:00

 

0
Мій кошик

Сімейні ігри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Игры для всей семьиНастільні ігри для всієї родини

Як цікаво проводити час всією сім'єю, щоб однаково цікаво було і жітям, і дорослим? Відповідь на це питання знайти дуже легко разом із настільними іграми. Адже ігри для усієї родини покликані збирати за спільною справою людей різних віку та зацікавлень.

В Україні сімейні ігри лише набувають популярності, а разом зі збільшенням зацікавлення у подібному хоббі зростає також і вибір.

   Настільні ігри для всієї родини мають низку переваг:

  • Низький поріг входження: нескладні правила, що не перевантажені термінологією, не вимагають багато часу для пояснення;
  • Можливість грати у невеликій компанії, переважно від 2-х до 5-ти гравців;
  • Зменшений рівень конфліктності, що не дозволить гравцям навмисно та швидко шкодити опонентам своїми діями;
  • Підбір універсальних тематик для настільних ігор, що здатні зацікавити гравців різного віку та інтересів;
  • Яскраве, кольорове оформлення ігрових компонентів.

   Ще однією причиною любові гравців до сімейних ігор можна назвати максимально комфортний рівень взаємодії. Ви будете обговорювати рішення суперників, від яких неабияк залежатимуть ваші подальші дії, відточувати навички дипломатії, вихваляти гравців за вдалі ходи, жартувати і веселитися під час партії. Чого точно не буде, так це мовчання й нудьги.

Саме завдяки своїй універсальності сімейні ігри - це прекрасна ідея для подарунку. Навітьб якщо вин не надто близько знайомі із людиною, підібрати їй гру до вподоби не буде складно. Це стає можливим завдяки різномаїттю жанрів і тематик, а також широкому діапазону цін.

Правила вибору сімейної гри

Під час вибору настільної гри звертайте увагу на вміст коробки. Компактні ігри зручно брати з собою у подорож або в гості. У невеликих коробочках є все необхідне, щоб із сім'єю або друзями гарно спільно провести час. Середні і великі коробки з безліччю компонентів чудово підійдуть для затишного домашнього дозвілля. Такі ігри захоплять вашу увагу на значно довший час, від 30 хвилин і довше, та стануть відмінним приводом зібрати близьких на спільний відпочинок.

Сімейні настільні ігри - це найбільш універсальна категорія ігор, що користується найвищою популярністю серед гравців всього світу.

У цьому розділі ви знайдете як перевірені часом хіти, так і новинки зі всієї Земної кулі, зможете вибрати гру улюблених для вас тематик і жанрів.

Грайте в найкращі сімейні ігри вдома та на відпочинку разом із друзями і близькими! Настолкіно ж буде вашим вірним путівником у пошуку настільних ігор, що будуть до вподоби саме вам.

Вгору
,