Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

кожен день

10:00 - 20:00

 

0
Мій кошик

Дитячі настільні ігри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Настільні ігри для дітей - особливості вибору

Детская настольная играУ наш час існує величезне різноманіття іграшок та ігор для дітей. Не останнє місце серед них займають дитячі настільні ігри. Утім, перш ніж купити дитячу настільну гру в інтернет магазині, варто замислитись про вибір не лише корисної та умісної за віком, але і цікавої для дитини гри.

У наявності є величезна кількість настільних ігор для дітей різного віку. Настільні ігри для дітей переважно мають вікову категорію від трьох років та старше. Це зумовлено наявністю серед компонентів дрібнихз деталейі: фігурок, фішок, карток. Другим же фактором є те, що дворічна активна дитина буде просто не в змозі висидіти 15-30 хвилин партії у настільну гру.

Як обрати дитячу настільну гру за віком:

  • дітям 3-5 років підійдуть яскраві, кольорові ігри з фішками та фігурками, що допомагають запам'ятовувати кольори, розрізняти і запам'ятовувати форми, цифри і букви, тренують дрібну моторику та усне мовлення. Ігри цієї категорії мають прості правила і яскраве оформлення, що легко запам'ятовується. Н?априклад, найпопулярнішими серед ігор цієї вікової категорії є  "Сороконоги", "Цятки", "Прогулянка Пороро", "Черепашачі перегони";
  • дітям 5-7 років більше до вподоби будуть ігри із задіянням логіки та рольові ігри. Переважна більшість ігор на цей вік мають сюжет - самостійний або такий, що відсилає гравців до персонажів відомих мультфільмів або книг. До таких ігор належать доволі відомі  "Круглики", "Барабашка", "Халлі Галлі", "Вуаля!" та "Суперносорог";
  • дітям 8-12 роківпідійдуть стратегічні, логічні та економічні ігри. Крім того, із дітьми цієї вікової категорії вже можна розглядати придбання настолок із категорії "Сімейні". Прикладами таких ігор є "Колонізатори Junior", "Camel Up", "Викрутайс", "Кулінаріум", "Помідорний Джо" та інші.

Купити настільну гру для дітей в Настолкіно

Під час вибору гри варто також враховувати захоплення дитини. Творці ігор - новинок часто беруть за основу оформлення тематики дитячих ігрор найрізноманітніші напрямки: тут є розгул для юних піратів, шукачів пригод, мандрівників, фотографів, фокусників, принцес, чарівників і т.д.

Спираючись на ці прості засади, буде нескладно купити в інтернет магазині Настолкино в Дніпрі дитячу настільну гру, що не лише допоможе дитині оволодіти новими навичками та розширити свої пізнання про навколишній світ, а й подарує чимало приємних моментів і запам'ятається на все життя. Таклож здійснюється доставка Україною (Київ, Харків і т.д.)

Вгору
,