Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

кожен день

10:00 - 20:00

 

0
Мій кошик

Каркасон

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Настільна гра Каркасон

   Каркасон – настільна гра, що беззаперечно давно вже стала класикою серед решти настільних ігор. Вперше вона вийшла ще у 2000-му році, але і до сьогодні не втрачає своєї популярності. Нині ви вже не знайдете людини, що цікавилась би настільними іграми та не чула б про Каркасон.

Як грати у Каркасон

   Каркасон — вкрай проста гра: на ігрове поле, що створюється з невеликих квадратів (тайлів), гравці виставляють своїх робочих, дерев'яні фішки чоловічків, аби отримувати за них переможні бали. Щохід поле збільшуватиметься, а разом із тим більшатиме і варіантів можливих дій для гравців. В запасі у кожного не одна, а сім фішок, але і цього може виявитись замало.

  Квадрати поля становлять певні фрагменти місцевості: відрізки доріг, частини міст, поля та монастирі. Спочатку поле складається всього з однієї стартової ділянки, та що ходу гравці будуть додавати до нього по одному фрагменту зі спільного запасу таким чином, щоб межі місцевостей доповнювали одне одну, як пазл. Продовжити поле можна з будь-якого боку, аби збереглась географічна цілісність малюнку: дороги, міста та поля мають доповнювати одне одного. Усі згадані елементи ландшафту мають різні форми та по-різному поєднуються між собою, що дозволяє створювати нескінченну кількість комбінацій поля.

Настольная игра Каркассон

   На додану ділянку поля гравець може за бажанням виставити одного зі своїх чоловічків: на дорозі він перетвориться на розбійника, у місті стане лицарем, у монастирі — монахом. Крім того, можна покласти фішку чоловічка на поле, аби він став селянином, але варто пам'ятати, що переможні бали такий чоловічок принесе лише по завершенню гри, і забрати його з поля буде неможливо. У випадку із іншими чоловічками, їх можна буде забрати, якщо доданий фрагмент поля призвів до завершення об'єкту. У такому разі фішка повертається до запасу власника, і він отримує переможні бали в залежності від розмірів завершеної області. У всіх об'єктів є власні правила з нарахування балів та побудови. Дорога має починатися та завершуватися у містах та поселеннях, міста – бути з усіх боків оточені стінами, монастирі – бути повністю оточені іншими фрагментами поля.

Правила гри

   Гра триває, поки не буде викладено останній квадрат поля, після чого йде підрахунок незавершених містечок і доріг, а також балів за селян на полях.

   Не зважаючи на те, що Каркасон – гра з дуже простими правилами, у ній ви матимете неймовірне різномаїття стратегічних можливостей.У вас ніколи не вдасться створити дві однакові карти королівства. Нова партія завжди відрізнятиметься від попередніх. Для ще більшого різномаїття до гри випущена велика кількість доповнень, що додають не лише нові квадрати місцевостей та фігурки, але і нові цікаві правила, що додадуть до гри конкурентності, змусять поторгуватися або внесуть випадкові події.

  Якщо ви бажаєте купити гру Каркасон одразу із доповненням, зверніть увагу на подарунковий набір «Каркасон. Королівський подарунок» або «Каркасон. Big Box», чи зберіть одразу увесь комплект з базової гри та доповнень за вигідною ціною. Каркасон – гра, що отримала чимало міжнародних відзнак. Якщо ви шукаєте якісну та нескладну стратегію або гру для всієї сім'ї, достатньо один раз купити Каркассон та нескінченно насолоджуватися однією із найпопулярніших ігор світу.

Вгору
,