Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

кожен день

10:00 - 20:00

 

0
Мій кошик

Мафія (Mafia)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Коли було створено настільну гру Мафія (Mafia)?

Настольная игра МафияВсесвітньо відома гра "мафія" була створена студентом психологічного факультету МДУ у 1986 році.  Ця психологічяна детективна гра швидко завоювала вподобання студентів та стала основним варіантом їхнього спільного дозвілля. Варто зазначити, що до цього вже існувала європейська гра “Вбивця”, кяку можна вважати прототипом "Мафії". Втім, у новій грі замість одного маньяка злодіями виступає ціле злочинне угрупування, що спільно протидіє мирним жителям тихого містечка. Студенти, що виїздили продорвжувати навчання закордоном, активно сприяли всесвітньому розповсюдженню гри.

Із набуттям дедалі більшої популярності гра змінювалась, ставала ще цікавішою та різноманітнішою. Змінювалась необхідна для партії кількість гравців, додавалися нові ролі, чимало із яких використовуються у грі до сьогодні, значно детальніше пророблялися правила. Загалом,  "Mafia" швидко стала незамінною розвагою для великої компанії у багатьох куточках світу.

Як грати у "Мафію"?

Настольная игра Мафия по доступной ценеОтже, настільна гра "Мафія" - це рольова психологічна гра, у якій ми потрапляємо до невідомого міста, владу у якому захопило бандитське угрупування. Мирні жителі міста мають намір відправити усіх мафіозі за грати, але злочинці не бажають здаватися без бою, і готові перебити усіх мирних громадян до останнього.

 • Щоночі члени мафії обирають одну особу серед мирних жителів, що не прокинеться вранці. Вночі також по черзі прокидаються і інші персонажі. ВОни мають власні цілі та своїми діями переважно намагаються допомогти одній із сторін. Кількість таких ролей та їхнє різноманіття може залежати від видання гри, але з додаванням нових персонажів гра стає лише глибше та цікавіше.
 • Вдень усі "живі" жителі не сплять, у цей час відкриваються наслідки усіх нічних подій та жителі міста приймають рішення щодо того, кого вони відправлять за грати цього дня. Невід'ємною частиною психологічної гри "Mafia" є ведучий, ячкому відомі усі ролі та дії гравців. Він керує усім процесом гри, але при цьому не приймає участь ані в голосуванні, ані в обговоренні гри.Тим не менш, роль ведучого - найважливіша та найвідповідальніша.
 • Решта учасників гри знають лише власну роль, виключенням з чого є тільки мафіозі, що знають одне одного. Саме тому вдень усі намагаються докопатися до правди та знайти винуватих. Мафія намагається видати себе за мирних жителів, аби заплутати решту гравців. Мирні ж жителі мають зрозуміти, хто свій, а хто злочинець. Усі приймають участь у буйному обговоренні, аргументовно переконуючи решту гравців стати на свою сторону. У результаті день завершується спільним голосуванням, з результатів якого з'ясовується, хто саме залишить місто, а разом із тим - і гру. А далі - нова ніч та новий день, нов ідокази та нові звинувачення…
 • Мирні жителі переможуть, якщо усі мафіозі опиняться за ґратами. Якщо ж із настанням ночі мафії серед жителів залишиться більше, ніж мирних жителів, переможуть злочинці.

Мафія - дуже комунікативна гра. Вона усія побуована на спілкуванні, здібностях аналізувати поведінку та слова інших гравців. Під час гри в Мафію ви можете потренувати блеф та власні таланти переконувати людей у своїй правоті. Це своєрідна психологічна гра-тренінг, що сприяє розвитку комунікативних здібностей та скиданню усіх обмежень із замкнутих людей.

 • Де придбати настільну гру Мафія?

  Не зважаючи на те, що існує бузліч клубів з професійної гри в мафію, придбати Мафію можна абсолютно для будь-якої компанії. Сьогодні у продажу є настільна гра Мафія (Mafia) на будь-який, навіть найспецефічніший смак. У нашому магазині ви знайдете чимало версій цього психологічного хіта: від класичної Мафії з базовим набором ролей до розширених видань, де майже кожен отримає осибливого персонажа.

  У цьому розділі ви також можете знайти варіанти гри, події якої мають розвиток протягом всього однієї ночі, через що у гравців є всього-навсього одне коло голосування вдень, аби з'ясувати злочинця. У такому випадку в гравців є значно винахідливіші способи знайти докази для швидкого розв'язання таємниці. Подібна Мафія значно динамічніша, дозволяє грати меншим складом гравців, а партія в неї значно коротша.

  Мафія - це карткова настільна гра, тож вона не займає багато місця і її легко брати із собою будь-куди. Якщо ви вирушаєте в подорож або прямуєте в гості до великої компанії, маленька колода Мафії неодмінно стане вам у нагоді. Обирайте свій варіант видатного настільного хіта та весело розвивайтеся разом із друзями у зручний для вас час!

Вгору
,