Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

кожен день

10:00 - 20:00

 

0
Мій кошик

Еліас (Alias)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Настільна гра Alias ​​- одна з найпопулярніших представниць ігор для компанії. Створена на початку 1990-х років у Фінляндії, вона до сьогодні залишається улюбленою грою мільйонів людей в усьому світі.

Ми називаємо цю гру по-різному: Алиас, Еліас, Скажи інакше, Гра в слова, Зрозумій мене ... Але навіть з півслова ясно, що ми маємо на увазі.

Чому ми так любимо Alias?

  • Alias ​​- дуже комунікативна гра. Збираючись відпочити в компанії друзів, ми завжди готові до спілкування. Настільна гра Алиас перетворює спілкування на розвагу.
  • Згуртування колективу - річ важлива. Замінивши слово "я" на "ми" можна досягти набагато більшого. Аліас - це командна гра, де поодинці не досягти перемоги. Крім веселого проведення часу ми отримуємо дорогоцінний досвід взаємодії з іншими людьми в якості команди.
  • Гра Alias ​​вчить нас розуміти один одного буквально з півслова. Доводиться міркувати швидко, придумувати безліч версій відповідей, уважно слухати і максимально чітко висловлювати свої думки. Все це створює неймовірний кураж, захоплюючи нас кожен раз, від партії до партії.

Як грати в Алиас?

У даній грі ви будете пояснювати і вгадувати слова. Для початку потрібно розділитися на команди. У кожній команді має бути як мінімум 2 людини. Аліас - це не та гра, де варто строго обмежувати кількість команд і учасників в них. Але щоб кожен гравець встиг виступити в ролі пояснюючого хоча б кілька разів, рекомендується об'єднуватися по троє-четверо. Виграє та команда, чия фішка швидше добереться до фінішу. На скільки кроків ви встигнете просунутися за один раунд, залежить від того, яка кількість слів встигне відгадати команда за відведений час. Слова написані на картках, а ігрове поле підкаже, які саме з них необхідно пояснювати прямо зараз.

Чому ми називаємо гру "Скажи інакше"? Тому що в поясненнях не повинні зустрічатися слова, що однокореневі задуманим, а також будь-які їх частини. За недотримання цього головного правила команда буде втрачати переможні бали.

Отже, пісочний годинник перевертаються, і у вас є зовсім небагато часу для відгадування якомога більшої кількості слів. Решта гравців стежать, щоб ніхто не хитрував і запам'ятовують, скільки штрафних очок отримає активна команда за свої помилки. Картки з вірно вгаданими словами складаються в стопку перед пояснюючим. Якщо гравець хоче пропустити складне або незручне слово, він відкладає карту з ним окремо. Коли час закінчиться, просуньте фішку команди на стільки поділів, скільки слів було відгадано в цей хід, а також зробіть по кроку назад, за невідгадані слова і за кожне неправильне пояснення. Після підрахунку очок передайте хід наступній команді.

Чим більше слів ви зумієте відгадати в кожному раунді, тим стрімкіше будете наближатися до фінішу! Злагоджена робота всієї команди - запорука успіху!

Дуже часто навіть після визначення переможця не хочеться закінчувати гру. Тоді можна відразу ж почати нову партію, а краще до того змінити склад команд. Так буде цікавіше продовжити гру, і це створить дружню атмосферу замість духу суперництва.

Еліас - гра для всіх?

Настольная игра ЭлиасНаша відповідь - так! Цей настільний компаньйон доречний майже завжди. А Еліас - це вже давно більше, ніж просто одна гра, а ціла серія, яка налічує безліч версій.

Який же Еліас купити?

Класична гра Alias: Скажи інакше і Alias: Dice (Еліас з кубиками) - найуніверсальніший варіант, що чудово підходить як для посиденьок з друзями, так і для робочого корпоративу або сімейного свята. Версії Alias ​​Party, а також Alias: Чоловіки проти жінок краще підходять для гучних вечірок, де крім відгадування слів, вам доведеться розважати всіх, виконуючи кумедні завдання і пояснювати поняття, в яких ви мало що тямите. Якщо хочете грати в Еліас з дітьми, зверніть увагу на Alias ​​Junior, Alias ​​Junior Party та Сімейний Alias.

Оскільки на різні ігри серії Alias ​​ціна не відрізняється, вибирати потрібну версію стає ще приємніше.

Вгору
,