Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

кожен день

10:00 - 20:00

 

0
Мій кошик

Ігри в дорогу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Настільні ігри в дорогу для дітей та підлітків

Як відомо, діти швидко втомлюються від одноманітності подорожі автомобілем або залізницею, і звичні іграшки у дорозі набридають значно швидше, ніж вдома. Справжнім порятунком у такому разі стануть настільні ігри для дітей в дорогу, що розроблені з урахуванням особливостей подорожі.

До таких ігор належать компактні головоломки, деякі з яких популярні в усьому світі вже не одне десятиліття - як, наприклад, кубик рубика. Така гра в дорогу підійде для підлітків, а ось дітей п'яти-шести років зацікавлять сучасні магнітні ігри. Компоненти в таких дорожніх іграх доволі великі і, що зрозуміло із назви, облиднані магнітною поверхнею, що дозволить не хвилюватися про те, що гра розсиплеться або загубиться від різкого поштовху або дорожньої тряски. Крім того, ці ігри мають ще ряд переваг: вони яскраві, барвисті, з різними сюжетами і завданнями, що розподілені за різними рівнями складності.

Після того, як ви придбаєте гру в дорогу дитині, можна бути впевненим не лише в тому, що юний мандрівник не нудьгуватиме, а й в тому, що дорослим теж захочеться зайняти руки і розум - настільки ці компактні дорожні ігри привабливі і цікаві.

Вгору
,