Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

кожен день

10:00 - 20:00

 

0
Мій кошик

Настільні ігри для наймолодших

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Не обов'язково бути батьками або педагогами, аби розуміти: дитина пізнає світ  під час гри. Будь-яке навчання для малюків сприймається як нова гра - цікава чи не дуже, що неабияк залежить від дорослих, що залучені до цього процесу.

Ось чому існує великий вибір настільних ігор для хлопчиків і дівчаток від чотирьох років і старше. Настільні ігри для малюків - це яскраві, прості і захоплюючі пригоди, під час яких діти не лише із задоволенням грають, а й навчаються, що не може не тішити батьків.

Ігри для найменших допоможуть малюкові запам'ятати назви кольорів (як, наприклад, "Барабашка" і "Сороконоги"), вивчити перші літери і цифри ("Котосови", "10 свинок"), засвоїти усну лічбу, розвинути пам'ять ("Мемос"), дрібну моторику і швидкість рухів ("Халлі Галлі"). Швидкі та барвисті, ігри цієї категорії не набридають навіть найнепосидючішим хлопчикам і дівчаткам. А з огляду на те, що настільні ігри для найменших виконані з якісних матеріалів та переважно мають не надто високу ціну, їх неодмінно варто придбати для юного дослідника великого світу, в якому стільки нового і цікавого.

Вгору
,